Loket

Zahájení letošní turnajové sezóny členy 1. LPK Loučky obstarala šestice odvážných: Petra a Honza L., Alena a Standa S., Bohuš M. a Zdeněk H. V krásném prostředí přírodního amfiteátru pod hradem Loket, u řeky Ohře, se konal turnaj dvojic "O TLUSTOU BERTU". Tento turnaj byl první akcí ze 7 turnajů zařazených do okruhu turnajů Egrensis Cup 2005 v severozápadních Čechách. Jde o turnaje, které pořádají kluby Karlovarského kraje (Karlovy Vary, Cheb, Kolová, Mezirolí).

V turnaji, kde hrálo 51 družstvo, nejdále postoupili Alena se Standou. Dříve než rozehráli svůj zápas v prvním kole KO systému (nejlepších 32 družstev), pokusil se Standa vyhrát soutěž ve střelbě. Marně. Hrací plochy byly umístěny na parkových cestách v podhradí, které měly tvrdý, hladký a místy i nakloněný povrch, což někdy dodávalo hozeným koulím úžasný pohyb do všech směrů.

I když jsme se v turnaji výrazně neprosadili, byl to příjemně strávený den. Zejména Zdeněk byl z výletu nadšen, na hradě Loket viděl historii mučení. Nevíte náhodou, proč sebou bral i Bohuš?

Výsledky turnaje O Tlustou Bertu

Fotky z turnaje

Foto Foto Foto Foto
Foto Foto Foto Foto
  Foto Foto