PELE-MELE TRIPLETTE

Oficiální pétanque sezóna na Loučkách je od roku 2004 zakončována turnajem smíšených trojic PELE-MELE TRIPLETTE. Turnaj je určen pro všechny vyznavače pétanque z blízkého i širokého okolí.

4. ročník (20. 10. 2007)

Rozloučit se s pétanque sezónou 2007 přišlo 6 skoro smíšených a skoro tříčlenných družstev. Účastníky přivítalo sluncem zalité a sněhem poprášené údolí na Loučkách. Hrálo se systémem každý s každým, co bylo vzhledem k malému počtu účastníků optimální a hlavně spravedlivé. Poděkování patří všem hráčům a jejich doprovodu a také hlavnímu organizátorovi turnaje Ríšovi, který měl hlavní podíl na tom, že turnaj se nesl v pohodovém, přátelském duchu a za dobré grilované klobásky.

Výsledky PMT 2007 (xls, 160 kB)

FotoFoto
FotoFoto
FotoFoto
FotoFoto
FotoFoto
Foto

3. ročník (14. 10. 2006)

Díky krásnému slunnému počasí byl 3. ročník velmi úspěšný. Turnaje se zúčastnilo 11 trojčlenných družstev, z toho dvě přijela z "družebního" pétanque klubu PASTIS Janov u Hřenska. Vypadá to, že i podzimní turnaj si našel své příznivce z řad dospělých, dětí i seniorů, kteří se nebojí protáhnout své tělo a kteří se chtějí sejít s přáteli.

Výsledky PMT 2006 (xls, 75 kB)

Sponzoři:

1. LPK Loučky; občanské sdružení Loučky; město Litvínov; Unipetrol Rafinérie; Celio; Chemopetrol

1. LPK Loučky  Občanské sdružení Loučky  Město Litvínov  Unipetrol Rafinérie  Celio a.s.

Chemopetrol a.s.
PMT 2006

2. ročník (24. 9. 2005)

Účast na druhém ročníku přislíbily v jarních i letních měsících i týmy z Kolové, Roudnice na Labem i Vědomic, které jsou registrovány u ČAPEK. Bohužel se na poslední chvíli tyto týmy rozhodly účastnit turnajů v Lipníku a v Chebu, kde se rozdávají body do celkového hodnocení hráčů ČAPEK.

Výsledky PMT 2005 (xls, 95 kB)

Sponzoři:

1. LPK Loučky; občanské sdružení Loučky; Unipetrol Rafinérie; Celio; Mostecká uhelná společnost; Chemopetrol; Keramika - Eva Šišková

1. LPK Loučky  Občanské sdružení Loučky  Unipetrol Rafinérie  Celio a.s.

Mostecká uhelná společnost   Chemopetrol a.s. Keramika - Eva Šišková
PMT 2005

1. ročník (25. 9. 2004)

Ač bylo ohlášeno deštivé počasí (a dopoledne bylo), účast na turnaji byla velmi dobrá. Předem ohlášených sedm družstev doplnilo dalších osm a tak se turnaje trojic zúčastnilo 15 družstev, tj. 45 hráčů. Nejmladším hráčem byl Jirka Kotek (10 let) a nejstarším hráčem byla Anna Šišková (oba z Litvínova). V turnaji jsme měli i hráče ze zahraniční. Byl jím Ital Fabio Petracchi hrající za družstvo Kleopatry z Vědomic u Roudnice nad Labem. Družstva na prvních třech místech obou turnajů byla obdarována poháry a diplomy. Díky štědrosti sponzorů byla mezi všechna družstva rozdělena spousta menších cen. Díky OS Loučky měli všichni účastníci turnaje zajištěno teplé občerstvení již od rána.

Výsledky PMT 2004 (xls, 80 kB)

Sponzoři:

1. LPK Loučky; občanské sdružení Loučky; Unipetrol Rafinérie; Celio; Schoeller Litvínov; Telepoint Partner Litvínov; Chemopetrol

1. LPK Loučky  Občanské sdružení Loučky  Unipetrol Rafinérie  Celio
Schoeller Litvínov  Telepoint Partner Litvínov  Chemopetrol a.s.

PMT 2004