ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÍ JIŽ POČTVRTÉ

Za velké podpory města Litvínov jsme v sobotu 27. září uspořádali již 4. ročník turnaje zdravotně postižených občanů z Litvínova a okolí a jejich přátele pod tradičním názvem VELKÝ TŘESK. Přátelům z občanského sdružení Egoterie, kteří zdravotně postiženým občanům pomáhají, se podařilo zapojit do hry 24 hráčů. Po urputných, ale přátelsky vedených bojích se z vítězství radovali TYGŘI. Radost ale měli všichni, protože strávili "jiný den" a přálo jim krásné babí léto. Nejen první tři týmy byly obdarováni, ale každý si po právu zasloužil věcnou cenu. Poděkování patří všem, kteří se podíleli na této krásné akci. Díky hráči! Díky Egoterie! Díky Alice, Petro, Bohuško a Zdeňku! Díky Město Litvínov!

Výsledky VT 2008

Fotky z turnaje

Foto Foto Foto Foto
Foto Foto Foto Foto
  Foto Foto  

VELKÝ TŘESK HANDICAPOVANÝCH POTŘETÍ

V neděli 17. června uspořádal náš klub ve spolupráci s Občanským sdružením EGOTERIA již potřetí pro zdravotně postižené občany z Litvínova a okolí a jejich přátele turnaj pod názvem VELKÝ TŘESK. Letošního ročníku se zúčastnili zdravotně postižení občané z Háje, Janova a zástupci Egoterie Litvínov, Energie Meziboří a Oáza Janov. Podařilo se sestavit 8 trojčlenných družstev, tzn. 24 hráčů.

Po slavnostním nastoupení a zahájení turnaje bylo provedeno rozlosování družstev. Hrálo se do 11-ti bodů KO systémem. Každá hra byla napínavá, urputně se hrálo o každý bod, ale všude a vždy dominovala veselá nálada a radost ze hry. Bylo vidět, že zorganizovat takovouto akci se vyplatilo.

Jako vzpomínku na tento turnaj obdržel každý účastník kšiltovku s nápisem VELKÝ TŘESK 2007. Dále každý obdržel diplom a plnou tašku upomínkových předmětů. Hlavní cenou pro vítěze byla sada pétanque koulí. To vše za významné podpory města Litvínov, které tuto akci tradičně zastřešovalo.

Výsledky VT 2007

Fotky z turnaje

Foto Foto Foto Foto
Foto Foto Foto Foto
Foto Foto Foto Foto
Foto Foto Foto Foto

VELKÝ TŘESK PODRUHÉ

V sobotu 6. května uspořádal náš klub ve spolupráci s OS EGOTERIA již podruhé turnaj pro zdravotně postižené občany z Litvínova a okolí pod názvem VELKÝ TŘESK. Tohoto turnaje se zúčastnilo 24 zdravotně postižených občanů z Meziboří, Janova a Litvínova, 10 členů sdružení Egoteria a jejich přátel a 6 členů našeho klubu. Před příchodem soutěžících byly na oplocení pétanque areálu vyvěšeny jejich výtvarné práce. Po slavnostním nastoupení a zahájení turnaje bylo provedeno rozlosování družstev. Hrálo se do 10-ti bodů KO systémem. Již od úvodního hození košonkem se všichni soutěžící soustředili na hru a bylo vidět, že zorganizovat tuto akci se vyplatilo.

Díky podpoře města Litvínov, Mostecké uhelné společnosti a občanského sdružení Loučky se nám podařilo zajistit pro každého soutěžícího diplomy, medaile, ceny, upomínkové předměty, občerstvení a sociální zázemí.

Velký třesk 2006

Fotky z turnaje

Foto Foto Foto Foto
Foto Foto Foto Foto
Foto Foto Foto Foto
Foto Foto Foto  
obrázek obrázek obrázek obrázek

Akci podporovali:

OS Loučky Mostecká uhelná, a.s. Město Litvínov 1. LPK Loučky
Občanské sdružení LoučkyMostecká uhelná, a.s.město Litvínov1. LPK Loučky

Velký třesk

Malý Třesk byl doprovodnou akcí k turnaji, který se konal v sobotu 18. června pod názvem VELKÝ TŘESK 2005. Tohoto turnaje, který připravilo OS EGOTERIA ve spolupráci s naším klubem, se zúčastnilo 24 zdravotně postižených občanů z Meziboří, Janova a Litvínova. Na oplocení areálu byly vyvěšeny výtvarné práce ZdP občanů s tématikou sportu, které byly vytvořeny a doneseny na tento turnaj. Díky finanční podpoře OS LOUČKY byly zajištěny nejen ceny pro všechny účastníky turnaje, ale i občerstvení a WC. Keramická dílna Evy Šiškové zhotovila pro každého účastníka turnaje keramické plakety. Ne jednoduchou práci se ZdP občany si vyzkoušelo 5 členů našeho klubu, kteří zajišťovali nejenom organizaci turnaje a občerstvení, ale společně s několika členkami OS Egoterie byli k ruce každému družstvu.

Zaujetí pro hru, radost z každé dobře umístěné nebo vyražené koule, radost z vítězství, radost z aktivního života - to vše bylo odměnou pro ty, kteří se podíleli na organizaci turnaje.

Výsledky VELKÝ TŘESK

Fotky z turnaje

Nástup družstev Nástup družstev Vochomůrky vs. Tarzani Berušky vs. Batmani
Manky vs. Jane Manky vs. Jane Křemílci Batmani
Batmani vs. Berušky 8. místo - Rumcajsi 7. místo - Vochomůrky 6. místo - Tarzani
5. místo - Berušky 4. místo - Batmani 3. místo - Jane 2. místo - Manky
1. místo - Křemílci Celkový pohled Celkový pohled Celkový pohled

Výtvarná díla účastníků turnaje

Kriket Auta Plavání Hokej
Hokej Hry Atletika Koloběžka
Tanec Gymnastika Sumo Hokejista
  Švihadlo    

Turnaj sponzorovali a podporovali

1. LPK Loučky OS Loučky Město Litvínov Eva Šišková - Keramika